Yaşam

Arto Dalga, ortağı Seren Serengil’in düşmanı Gülben Ergen’den özür diledi

Anlatmasam programının sunucularından Arto Dalga, önceki akşam partneri Seren Serengil’in rakibi oldu. Gülben Ergen Konserine gitti. Konser boyunca Ergen ile eğlenen Dalga, sahnede söyledikleriyle herkesi şaşırttı.

ERGEN’DEN GÜLBEN İTİRAZI

Konserde eğlenen Arto Dalga, bir süre sahne aldı. Gülben Ergen Af diledi. Dalga, “Seni çok seviyorum ve senden özür diliyorum. Yaptığım hatalar için, söylediğim sözler için… 2023 bizim yılımız olsun” dedi. Ünlü ismin sözleri karşısında ağzı açık kalan Gülben Ergen, “Acaba ölecek miyim? Sahnede bir şey mi var? Her şey yolunda” yanıtını verdi.

SEREN SERENGİL’DEN CANLI SÖZLER

Arto Dalga’nın aynı programda yer aldığı Seren Serengil’in “düşmanım” dediği Gülben Ergen’den özür dilediği anlar sosyal medyada gündem olurken, gözler Serengil’e çevrildi. Sosyal medya hesabından sessizliğini koruyan Seren Serengil, bugünkü canlı yayının başında dikkat çekici ifadeler kullandı. İsmini vermeden atıfta bulunan Serengil, “Ben hep fedakarlıklar yaptım ama karşılığını alamayınca bitti. 2019’dan beri kendimi evimin çatısında keyifli ve huzurlu hissediyorum” dedi. Arto Dalga’nın o anlarda yüzüne yansıyan gerilimi dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu