Yaşam

Erkek arkadaşının yemek siparişi geçmişine bakan model Wanessa Moura, aldatıldığını öğrendi

Shakira’nın buzdolabındaki reçel kavanozundan Gerard Pique tarafından aldatıldığını anlaması üzerine ünlü model Wanessa Moura’dan açıklama geldi. Aldatılma hikayesini anlatan model, ihaneti erkek arkadaşının yemek siparişi geçmişinden öğrendiğini söyledi.

SİPARİŞ TARİHİNDE DETAYLI

Erkek arkadaşının telefonundan yemek siparişi veren vegan model, önceki alışverişlerine baktığında vegan olmayan bir restorandan yemek siparişi verdiğini fark etti. Yemek siparişinden şüphelenen model, “Sipariş ettiğimiz yemeği hatırlamak için geçmişe baktım. Ama bakınca anlayamadım. Siparişin verildiği tarihler kafamı karıştırdı” dedi.

HAYATINI BAŞKA BİR KADINLA KAMERADA GÖRMEK

Model, siparişin verildiği dönemde birlikte yaşadığı erkek arkadaşı ve eşinin de farklı seyahatlere çıktığını öğrenince araştırmalarına devam etti. Güvenlik kameralarını inceleyen Moura, “Binadaki kameralara bakmak istedim ve o, başka bir kadınla içeri giriyordu” dedi. Aldatıldığını anlayan model, ilgisini sonlandırdı.

SHAKIRA REÇEL KAVANOSUNDAN DA BİLDİ

Ünlü müzisyen Shakira da buzdolabında bulduğu yarım kavanoz çilek reçeli ile yasak aşkı gerçekleştirdiğini anlattı. Pique’nin hiç çilek reçeli yemediğini söyleyen Shakira, gezi dönüşü bulduğu çilek reçeli kavanozu ile şüphelenmeye başladı ve bir süre sonra gerçek ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu