Haber

İstanbul’da Bayram Tatili Sonrası Trafik Yoğunluğu

İstanbul’da Ramazan Bayramı da dahil olmak üzere bir haftalık eğitim ve öğretime ara verilmesinin ardından bazı bölgelerde trafik sıkışıklığı yaşandı.

Bir haftalık ara tatilin bitmesiyle birlikte haftanın ilk iş gününde İstanbul’da trafik yoğunluğu arttı. Okul araçlarının da etkisiyle İstanbul trafiği sabahın erken saatlerinden itibaren yer yer yoğun oldu.

Anadolu yakasında D-100 karayolu, TEM Otoyolu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Avrupa’ya geçiş yapan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü yoğundu.

D-100 karayolu Kartal-Maltepe ve Bostancı-Göztepe kavşaklarının ortasında, TEM Otoyolu Samandıra Kavşağı ortasında ve Çamlıca gişelerinin ortasında trafik yoğun.

Otoyolların yanı sıra ana arterlerde de araç yoğunluğu yaşanırken, Bağdat Caddesi ve Fahrettin Kerim Gökay Caddesi’nde trafik yavaş ilerliyor.

Avrupa yakasında D-100 karayolu üzerinde Ankara istikametinde Beylikdüzü-Küçükçekmece ortasında yol bakım çalışmalarından dolayı orta yoğunlukta yoğunluk olurken, Haliç köprüsünde trafik yoğun.

Beylikdüzü Hadımköy yolu ve Basın Ekspres Yolu’nda trafik çift yönlü yavaşken, TEM Otoyolu Esenyurt Avcılar istikametinde trafik yavaş.

İBB Trafik Yoğunluk Haritası’na göre saat 08.45’te kentte yoğunluk oranı yüzde 53 olarak kaydedildi.

haber-siverek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu