Haber

Karayollarında Kontrollü Taşıma Uygulaması Sürüyor

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu’nun Hendek Kavşağı ile Gümüşova arasındaki kesiminde üst yapı onarım ve yenileme çalışması yapılacak. Her gün 21.00-07.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek çalışmalarda trafik akışı gidiş-dönüş olarak diğer perondan devam edecek.

D-100 Akyazı – TEM Kuzey Marmara Otoyolu 1-5 Akyazı kavşakları. 2. kilometredeki bakım onarım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde şerit aktarmalı olarak trafik işaretlemesi yapılacak, diğer yönden çift yönlü ulaşım devam edecek.

İzmir-Çeşme Karayolu Karaburun-Zeytinler kavşağı 39-43. İçmeler Yaban Hayatı Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle Çeşme-İzmir yönü trafiğe kapatılacak ve diğer yönden çift yönlü ulaşım sağlanacak.

Anadolu Karayolu Kızılcahamam-Kahramankazan kavşakları 17-31. İstanbul istikametindeki sol şerit trafiğe kapatılacak ve diğer şeritlerden denetim altında ulaşım sağlanacak.

Gaziantep-Şanlıurfa il sınırı Gaziantep-Şanlıurfa Karayolu-Birecik Kavşağı 18-23. kilometre, Şanlıurfa tarafı üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılacak, bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü sağlanacak.

Muğla-Bodrum yolunun 14-50. Sağ şerit 07.00-17.00 saatlerinde araç trafiğine kapatılacaktır.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. kilometre (Büyükeceli-Yanışlı arası), patlayıcı yolun yapım çalışmaları nedeniyle yol saat 17.00’ye kadar trafiğe kapatılacak, ulaşım denetimli olarak sağlanacak.

Kayseri-Pınarbaşı yolunun 45-49. Yol yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak gerçekleştirilecek.

Zonguldak-Bartın il sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 29-35. Yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım her iki taraftaki bölünmüş yolun bir kısmından sağlanacak.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun (Trabzon şehir geçidi) 56. kilometresindeki Çömlekçi Araç Alt Geçidi Köprülü Kavşağı’nda yapılacak bakım ve onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritte ve bölünmüş yolun her iki yönünde de kontrollü olarak devam edecek. 18.00’e kadar yol.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu